• Dostępność: > 80
  • 560,00 zł / m2.
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 5 m2
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów
Oryginalnym elementem ekskluzywnych płytek jest wzór, który w pełni moża zaobserwowac przy ułożeniu kilku płytek. Położne płytki dają spektakularny efekt.

Kafle orientalne jest to niestandardowe wykończenie podłogi Twojego mieszkania. Specjalny proces produkcji uodparnia płytki przez co można je montować na prawie każdej powierzchni. Hiszpańskie płytki dekoracyjne to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej. Techniki produkcji mozaikowych płytek powstał już w XIX. Jednak w późniejszym okresie stały się płytki synonimem zamożności i luksusu. Już dziś hiszpańskie płytki ekskluzywne mogą znaleźć się w Twoim domu i przyozdobić go mnogością o oryginalnością wzorów.

Sprzedawane przez nas płytki udowodniły swoją wytrzymałość w specjalistycznych testach na odporność i ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Istnieje możliwość otrzymania próbek naszych cementowych płytek

Kolory płytek: