Patchwork z płytek cementowych od ręki

  • Dostępność: > 80
  • 390,00 zł / m2

Stwórz swój własny patchwork złożony z dowolnych wzorów "płytek dostępnych od ręki".

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 3-4 dni robocze 
Minimalne zamówienie: 4 m2
Minimalna ilość jednego wzoru: 12 płytek (0,48 m2) - w przypadku takich ilości prosimy składać zamówienie telefonicznie lub pisząc na adres kontaktowy.
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Zaprojektuj unikalny patchwork

Aby stworzyć patchwork prosimy o określenie jakie płytki miałyby być w patchworku (po minimum 12 szt. z danego wzoru - 1 karton). Zachęcamy do wykorzystania naszego symulatora patchwork, dzięki któremu można zobaczyć jak będzie wyglądał patchwork i jak można go modyfikować. Na zdjęciach przedstawiliśmy tylko kilka propozycji doboru płytek do patchworka, jednak są bardzo szerokie możliwości tworzenia takich patchworków.  Wzory można wybrać z kategorii "Dostępne od ręki". Jeżeli chcesz wybrać płytki z innych kategorii to najlepiej zawsze projektować patchwork z płytek z tej samej kategorii.

Unikalną cechą hiszpańskich płytek cementowych jest wzór, który jest tworzony przy ułożeniu większej ilości płytek. Dopiero przy ułozeniu wielu płytek widać pełne bogactwo wzoru, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt.

Płytki cementowe patchworkowe to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi Twojego wnętrza. Dzięki wytrzymałości, która są wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz, a także na balkonie. Płytki podłogowe z Hiszpanii to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej.

Nasze płytki przeszły bardzo szczegółowe badania odnośnie jakości. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.Inne przydatne informacje:
Płytki podłogowe patchwork - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik