• Dostępność: 9
  • 490,00 zł 290,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 2-3 dni robocze
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Oferowane przez nas płytki orientalne są uniwersalne - mogą być stosowane zarówno jako płytki podłogowe, jak i ścienne. W wyniku hydraulicznego procesu produkcji otrzymywane są płytki o dużej wszechstronności i wytrzymałości, które można wykorzystać we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, także na balkonach bądź tarasach. Z powodzeniem można je stosować do wykończenia wnętrz mieszkań i domów, a także pragnących wyróżnić się hoteli, barów czy pubów. Płytki cementowe produkowane były od połowy XIX wieku, ale popularność zyskały w następnym stuleciu, stając się symbolem wyszukanego stylu i luksusu. Zastosowanie specjalnego impregnatu dodatkowo zabezpiecza przed przebarwieniami płytek, przenikaniem substancji płynnych oraz dodatkowo nascyca kolory. 

Nasze płytki przeszły bardzo szczegółowe badania jakościowe. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (dostępnego w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Istnieje możliwość otrzymania próbek naszych cementowych płytek

Kolory płytek: