Patchwork płytki cementowe - jasne

  • Dostępność: > 80
  • 590,00 zł / m2

Stwórz swój własny patchwork złożony z dowolnych wzorów "płytek cementowych jasnych". Przykładowe wzory widoczne na zdjęciach.

Patchowrk pakowany jest z płytek losowych zawierających elementy jasnej kolorystyki. Zdjęcie produktu jest przykładem jednej z możliwości.

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni robocze 
Minimalne zamówienie: 4 m2
Minimalna ilość jednego wzoru: 12 płytek (0,48 m2) - w przypadku takich ilości prosimy składać zamówienie telefonicznie lub pisząc na adres kontaktowy.
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Zaprojektuj unikalny patchwork

Aby ułożyć patchwork należy określić jakie płytki miałyby być w patchworku ( minimalna ilość 12 szt. na jeden wzór - 1 karton). Zachęcamy do skorzystania z specjalnego symulatora patchwork, dzięki któremu można dokładnie zobaczyć i zaprojektować patchwork. Na zdjęciach przedstawiliśmy kilka propozycji doboru płytek cementowych do patchworka klasycznych płytek cementowych, jednak są bardzo szerokie możliwości tworzenia takich patchworków.  Wzory można wybrać z kategorii Premium.

Unikalną cechą hiszpańskich płytek cementowych jest wzór, który jest tworzony przy ułożeniu większej ilości płytek. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek widać pełne bogactwo wzoru, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt.

Płytki cementowe patchworkowe to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi Twojego wnętrza. Dzięki wytrzymałości, która są wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz, a także na balkonie. Płytki podłogowe z Hiszpanii to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej.

Nasze płytki cementowe przeszły bardzo szczegółowe badania odnośnie jakości. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.Inne przydatne informacje:
Płytki podłogowe patchwork - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik