Kolo - Płytki podłogowe hiszpańskie 14x14 cm

  • Dostępność: > 80
  • 490,00 zł / m2
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 14x14 cm (1m2 to 51 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 0,7 kg (1 płytka)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Cena za 1 m2

Sumaryczna ilość m2 różnych wzorów nie może być mniejsza niż podana ilość m2. Minimalne zamówienie dla jednego wzoru to 1 m2. Wzory można łączyć z innymi wzorami z tej samej kategorii. 

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Płytki cementowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną urządzić wnętrze w unikalnym stylu. Wyróżniającą cechą płytek cementowych jest wzór, który się tworzy przy ułożeniu większej ilości kafli. Dopiero przy ułożeniu wszystkich płytek można zobaczyć finalny efekt. Tak ułożona podłoga robi wielkie wrażenie i podkreśla elegancję pomieszczenia. Płytki cementowe także nadają się do układnia na ścianie bądź jako pasek przy blacie kuchennym.

Zastosowanie specjalnego impregnatu (w naszej ofercie) zabezpiecza płytki cementowe przed przebarwieniami, przenikaniem substancji płynnych, a także może intensyfikować wysycenie kolorów. Po ułożeniu większej powierzchni otrzymujemy unikalny wzór, który łatwo można połączyć z pasującą bordiurą bądź płytkami jednobarwnymi. Uniwersalność płytek cementowych pozwala na ich położenie zarówno jako kafle ścienne, jak i płytki podłogowe.

Układanie płytek mozaikowych nie jest skomplikowaną sprawą, a jedynie wymaga dużej staranności. Szczegółową instrukcję kładzenia płytek wraz z filmem instruktażowym można znaleźć tutaj. Przy projektowaniu układu można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na symulację ułożenia różnych wzorów kafli na jednej powierzchni, a także podgląd różnych sposobów ich ułożenia. Płytki cementowe są łatwe w pielęgnacji, gdyż wystarczy czyścić je roztworem wody i mydła, bez użycia środków chemicznych. Konserwacja płytek odbywa się za pomocą wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem nadaje im połysk. Kafle cementowe (tak jak wszystkie produkty z cementu) akumulują ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu, dlatego doskonale nadają sie pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie znajdują się także bordiury, płytki gładkie, marokańskie płytki heksagonalne, przedwojenne.

Gdy nie możesz znaleźć płytek, które Ci interesują, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze wzorów, sprawdzimy dostępność na magazynie, a także zasugerujemy optymalne rozwiązania logistyczne. W naszej ofercie jest dużo większa ilość wzorów i modeli niż te widoczne na stronie. W naszej ofercie m.in: płytki heksagonalne, oktagonalne, pentagonalne, wielokątne. Prawie na pewno mamy płytki cementowe, których poszukujesz!

Przydatne linki:
Jak układać płytki cementowe
Aranżacje kuchni z płytkami cementowymi
Płytki cementowe - bordiury

Kolory płytek: