Leticia - Marokańskie płytki cementowe

  • Dostępność: > 80
  • 450,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Sumaryczna ilość m2 różnych wzorów nie może być mniejsza niż podana ilość m2. Minimalne zamówienie dla jednego wzoru to 1 m2. Wzory można łączyć z innymi wzorami z tej samej kategorii. 

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Płytki cementowe stanowią wyśmienite rozwiązanie dla wszystkich osób pragnących urządzić wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Cechą szczególną płytek cementowych jest wzór powstały przy ułożeniu większej ilości płytek. Tak ułożona podłoga robi niesamowite wrażenie i potrafi ożywić każde pomieszczenie.

Zastosowanie specjalnego impregnatu (stanowiącego także składnik naszej oferty) zabezpiecza płytki cementowe przed przebarwieniami, przenikaniem cieczy, a także może wzmocnić nasycenie kolorów. Po ułożeniu większej powierzchni otrzymujemy unikalny wzór, który w łatwy sposób połączyć można z borderem bądź płytkami jednobarwnymi. Uniwersalność płytek cementowych pozwala na ich zastosowanie zarówno jako kafle ścienne, jak i płytki podłogowe.

Kładzenie płytek cementowych nie jest skomplikowane, wymaga jedynie dużej staranności. Szczegółową instrukcję kładzenia płytek wraz z filmem instruktażowym można znaleźć tutaj. Podczas projektowania można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, pozwalającego na symulację ułożenia różnych wzorów kafli na jednej powierzchni, a także podejrzenie kilku sposobów, w jaki mogą być ułożone. Płytki cementowe są łatwe w pielęgnacji, można z powodzeniem czyścić je roztworem wody i mydła, bez użycia środków chemicznych. Konserwacja płytek odbywa się przy pomocy wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem nadaje im dodatkowy połysk. Płytki cementowe (podobnie jak wszystkie produkty z cementu) pochłaniają ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu, dlatego idealnie nadają sie pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie znajdują się także bordery, płytki gładkie, hiszpańskie kafle cementowe, arabskie płytki.

Jeśli nie możesz znaleźć płytek, które Ci interesują, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w doborze wzorów, sprawdzimy dostępność na magazynie, a także zasugerujemy optymalne rozwiązania logistyczne. W naszej ofercie jest dużo większa ilość wzorów i modeli niż te widoczne na stronie. W naszej ofercie m.in: kafle heksagonalne, oktagonalne, pentagonalne, wielokątne. Prawie na pewno mamy płytki cementowe, których poszukujesz!

Przydatne linki:
Jak układać płytki cementowe
Aranżacje wnętrz z płytkami cementowymi
Płytki cementowe - bordery

Kolory płytek: