Kike - Płytki cementowe hiszpańskie 14x14 cm

  • Dostępność: > 80
  • 490,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 14x14 cm (1m2 to 51 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 0,7 kg (1 płytka)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Cena za 1 m2

Sumaryczna ilość m2 różnych wzorów nie może być mniejsza niż podana ilość m2. Minimalne zamówienie dla jednego wzoru to 1 m2. Wzory można łączyć z innymi wzorami z tej samej kategorii. 

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Kafle cementowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną urządzić wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Wyróżniającą cechą cementowych płytek jest wzór, który się tworzy przy ułożeniu większej ilości płytek. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek można zobaczyć pełne bogactwo wzoru. Tak ułożona powierzchnia robi wielkie wrażenie i potrafi ożywić każde pomieszczenie. Płytki cementowe także nadają się do układnia na ścianie bądź w kabinie prysznicowej.

Zastosowanie specjalnego płynu impregnującego (w naszej ofercie) zabezpiecza kafle cementowe przed przebarwieniami, wsiąkaniem substancji płynnych, a także może zwiększać nasycenie kolorów. Po ułożeniu większej powierzchni uzyskujemy unikalny wzór, który łatwo można połączyć z pasującą bordiurą bądź płytkami monochromatycznymi. Uniwersalność płytek cementowych pozwala na ich zastosowanie zarówno jako kafle ścienne, jak i płytki podłogowe.

Układanie płytek cementowych nie jest trudnym przedsięwzięciem, a jedynie wymaga dużej staranności. Szczegółową instrukcję kładzenia płytek wraz z filmem instruktażowym można znaleźć tutaj. Przy projektowaniu ułożenia można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na symulację ułożenia różnych wzorów płytek na jednej powierzchni, a także podgląd różnych sposobów ich układu. Płytki mozaikowe są łatwe w pielęgnacji, gdyż wystarczy czyścić je roztworem wody i mydła. Konserwacja płytek odbywa się za pomocą wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem nadaje im połysk. Płytki cementowe (tak jak wszystkie produkty z cementu) akumulują ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu, dlatego doskonale nadają sie pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie znajdują się także bordiury, płytki jednobarwne, marokańskie płytki mozaikowe, płytki secesyjne.

Gdy nie możesz znaleźć płytek, które Ci interesują, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze wzorów, sprawdzimy dostępność na magazynie, a także zasugerujemy optymalne rozwiązania logistyczne. W naszej ofercie jest dużo większa ilość wzorów i modeli niż te widoczne na stronie. W naszej ofercie m.in: kafle heksagonalne, oktagonalne, pentagonalne, wielokątne. Prawie na pewno mamy płytki cementowe, których poszukujesz!

Przydatne linki:
Jak układać płytki cementowe
Płytki cementowe - Aranżacje łazienek
Płytki cementowe - bordiury

Kolory płytek: