Esteban - Cementowe płytki podłogowe

  • Dostępność: > 80
  • 450,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Sumaryczna ilość m2 różnych wzorów nie może być mniejsza niż podana ilość m2. Minimalne zamówienie dla jednego wzoru to 1 m2. Wzory można łączyć z innymi wzorami z tej samej kategorii. 

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Płytki mozaikowe stanowią wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną urządzić wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Szczególną cechą płytek cementowych jest wzór, powstały w wyniku ułożenia większej ilości płytek. Tak ułożona powierzchnia robi niespotykane wrażenie i potrafi ożywić każde pomieszczenie.

Zastosowanie specjalnego impregnatu (jest dostępny także w naszej ofercie) zabezpiecza kafle cementowe przed przebarwieniami, cieczami, a także może dodatkowo wzmocnić kolory. Po ułożeniu większej ilości płytek uzyskujemy unikalny wzór, który w łatwy sposób można połączyć z borderem bądź płytkami monochromatycznymi. Uniwersalność płytek cementowych pozwala na ich położenie zarówno jako kafle ścienne, jak i płytki podłogowe.

Układanie kafli cementowych nie jest czynnością skomplikowaną, wymaga jedynie dużej staranności. Szczegółową instrukcję układania płytek wraz z filmem instruktażowym można znaleźć tutaj. Przy projektowaniu układu można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na odwzorowanie ułożenia różnych wzorów płytek na jednej powierzchni, a także podgląd różnych sposobów ich układu. Płytki cementowe łatwo się pielęgnuje, gdyż wystarczy czyścić je roztworem wody i mydła, bez użycia środków chemicznych. Konserwacja płytek odbywa się za pomocą wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem nadaje im połysk. Kafle cementowe (podobnie jak wszystkie produkty z cementu) akumulują ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu, dlatego doskonale nadają sie pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie znajdują się także bordiury, płytki monochromatyczne, hiszpańskie płytki heksagonalne, przedwojenne.

Gdy nie możesz znaleźć płytek, które Ci interesują, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze wzorów, sprawdzimy dostępność na magazynie, a także zasugerujemy optymalne rozwiązania logistyczne. W naszej ofercie jest dużo większa ilość wzorów i modeli niż te widoczne na stronie, a ponadto m.in: kafle pentagonalne, heksagonalne, oktagonalne, wielokątne. Prawie na pewno mamy płytki cementowe, których poszukujesz!

Przydatne linki:
Jak układać płytki cementowe
Płytki cementowe - Aranżacje wnętrz
Płytki cementowe - bordiury

Kolory płytek: