Patchwork jako ozdoba wąskiej kuchni

Aranżacja wąskiej kuchni to wyzwanie nawet dla najbardziej wytrawnego architekta wnętrz. Jak ożywić ją samemu? Idealny będzie patchwork z marokańskich płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka

 

Patchwork z płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka,

Swoje nowe mieszkanie pani Monika postanowiła urządzić samodzielnie. Dla osoby, która od dawna interesuje się wnętrzarstwem, przegląda wiele magazynów wnętrzarskich i stron internetowych, poświęconych tej tematyce, pozostaje więc na bieżąco z najnowszymi trendami, taka praca to czysta przyjemność oraz możliwość sprawdzenia się w nowej roli.

Patchwork z płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka,

Choć świeżo upieczona właścicielka lokalu miała jasno sprecyzowaną wizję, jak urządzić nowe pomieszczenia, jakich użyć kolorów i które meble do nich wstawić, to musiała stawić czoła także zadaniom, uznawanym za trudne nawet przez najbardziej wytrawnych architektów wnętrz.

Patchwork z płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka,

Do takich wyzwań należało z pewnością urządzenie długiej, ale dość wąskiej kuchni. Była ona na tyle duża, by móc zaaranżować w niej wygodną część jadalnianą pod oknem oraz zamontować dwa przeciwległe rzędy szafek kuchennych, ale brakowało ciekawej dominanty, która by kuchnię ożywiła.

Patchwork z płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka,

Pani Monika szukała inspiracji w internecie, gdzie w oko wpadło jej zdjęcie z kolorowym patchworkiem z płytek cementowych. Wyraziste wzory, składające się z charakterystycznych marokańskich motywów, o głęboko nasyconych barwach, układały się w spektakularną kompozycję. I był to strzał w dekoratorską dziesiątkę.

Patchwork z płytek cementowych, dostępnych w sklepie Kolory Maroka,

Płytki cementowe zakupione w sklepie Kolory Maroka najpierw zostały ułożone na podłodze, a grono najbliższych przyjaciół pani Moniki pomagało jej skomponować z nich atrakcyjną dla oka mozaikę. Zabawa pochłonęła pół nocy, a gotowy patchwork zachował spontaniczność i nieprzewidywalność, na jakiej zależało pomysłodawczyni i obecnej użytkowniczce ciekawie zaprojektowanej kuchni.

Patchwork z płytek cementowych ze sklepu Kolory Maroka,

 Zapraszamy do sklepu KOLORY MAROKA zarówno po płytki cementowe, jak i ceramiczne, marokańskie, ręcznie malowane umywalki oraz baterie retro!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4 based on 9 votes
Brand Name
Płytki cementowe
Product Name
Patchwork z płytek Dostępnych Od Ręki
Price
pln 390
Product Availability
Available in Stock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.