• Dostępność: > 80
  • 420,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Unikalną cechą hiszpańskich płytek cementowych jest wzór, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt.

Hiszpańskie płytki mozaikowe są w pełni uniwersalne - stosować je można zarówno jako płytki podłogowe, jak i ścienne. W wyniku hydraulicznego procesu produkcji otrzymywane są płytki wytrzymałe, które można wykorzystać w rozmaitych rodzajach pomieszczeń, także na balkonach czy tarasach. Z powodzeniem można je stosować do wykończenia wnętrz hotelowych, barowych czy w miejscach użyteczności publicznej. Płytki hiszpańskie produkowane były od połowy XIX wieku, ale popularność zyskały w następnym stuleciu, stając się symbolem ekskluzywnego stylu i zamożności.

Nasze płytki przeszły bardzo szczegółowe badania jakościowe. Wielokrotnie poddawano je testom na odporność oraz ścieralność. Zastosowanie specjalnego impregnatu dodatkowo zabezpiecza przed przebarwieniami płytek, przenikaniem substancji płynnych oraz zwiększa nasycenie kolorów.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Kolory płytek: