Kategorie

Zakupy bez ryzyka

Gwarancja satysfakcji Program Gwarancji Satysfakcji - Kupując w naszym sklepie, kupujesz bez ryzyka. Towar zakupiony w naszym sklepie możesz zwrócić, bądź wymienić na inny. Odwiedź nasz Salon, aby zobaczyć nasze produkty.

Informacje

sklep@kolorymaroka.pl
794 362 705
536 300 037
 

Przesyłki wysyłamy kurierem UPS

UPS

 Dostawa w 3 dni!

 

Koniecznie zobacz także:

 

 Facebook Kolory MarokaInstagram Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaBlog Kolory Maroka

Dla projektantów

Zostań partnerem sklepu Kolory Maroka i otrzymaj rabat 10%

Program partnerski przeznaczony jest dla projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy chcą nawiązać współpracę, aby otrzymać zniżki. Partner przy każdym zakupie otrzymuję automatycznie zniżkę 10%.

Nasze produkty są wyjątkowo oryginalne i zachwycają designem, stylem i nietuzinkowym wyglądem. Wielu klientów szuka pomocy w aranżacji wnętrz przy wykorzystaniu naszych produktów, więc na pewno z pomoc projektanta wnętrz może okazać się tutaj niezbędna.

A. Kupuj i otrzymaj rabat

Gdy zarejestrujesz się jako partner i dokonasz zakupu automatycznie otrzymasz zniżkę 10% na wszystkie produkty. Jeżeli kupujesz produkt dla klienta możesz zatrzymać dla siebie całą zniżkę bądź udzielić klientowi rabat (np. 10%), dzięki czemu klient chętniej kupi u Ciebie niż samemu.

B. Poleć klientom nasze produkty i zarabiaj prowizje

Więcej informacji na temat programu partnerskiego i zarabiania prowizji znajdziesz tutaj


 

Korzyści z programu partnerskiego:

1. Otrzymujesz rabat od zakupu dla siebie bądź prowizję od każdego zakupu dokonanego przez klienta.
2. Oferujesz klientowi unikalny produkt poszerzający Twoją ofertę. Klient na pewno doceni, że masz w swoim asortymencie tak ciekawe i oryginalne produkty.
3. Twoi klienci będą zadowoleni, że mogą u Ciebie kupić taniej (jeżeli udzielisz im rabatu).

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Jeżeli masz jakieś pytanią wątpliwości nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przejdź do sklepu