Saba - Niebieska marokańska umywalka nablatowa

  • Dostępność: Cztery sztuki/opakowania lub więcej
  • 1 190,00 zł / szt.

Typ montażu umywalki: nablatowa

Wzory na umywalkach są odporne na ścieranie, czyszczenie i blaknięcie.

Średnica: 40 cm

Wysokość: 16 cm

Prezentowana marokańska umywalka jest wyjątkowym produktem w naszym sklepie. Umywalka ta posiada ręcznie malowane zdobienia w środku i na zewnątrz misy inspirowane tradycyjnymi marokańskimi motywami., Już przy pierwszym kontakcie widoczny jest cały wzór, zarówno na zewnątrz jak i zewnątrz umywalki. Umywalka jest zdobiona ręcznie w Maroku, co sprawia, że każda umywalka jest unikalnym dziełem marokańskiego artysty.

Rozmiary umywalki są przedstawione na zdjęciu w galerii zdjęć produktu. Umywalka jest wystarczająco głęboka, aby lecąca woda nie rozpryskiwała się na zewnątrz marokańskiej umywalki.  Dostarczona umywalka może nieznacznie się różnić od umywalki przedstawionej na zdjęciu ze względu na fakt, że umywalki są zdobione ręcznie. Na zdjęciach umywalki widać odbłyskujące światło.

Ta marokańska umywalka jest wykonana w tradycyjnej marokanskiej technice ceramicznej królującej w Marakeszu. Charakteryzuje się bogactwem wzornictwa rodem z Maroka oraz intensywnością kolorów. Każda marokańska umywalka jest unikalna i z pewnością podkreśli wyjątkowość i styl Twojej łazienki.

Wzory na umywalkach odporne na ścieranie, czyszczenie z użyciem detergentów i blaknięcie.
Dostawa w ciągu kilku dni. Możliwy jest zwrot umywalki.

Inne przydatne informacje:
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik
Dlaczego warto u nas kupować