Nazir - Marokańskie płytki ceramiczne

  • Dostępność: Brak - zapytaj o dostępność
  • 100,00 zł / zestaw

Rozmiar : 25cm x 40 cm
Powierzchnia płytki: 0,1 m2
Powierzchnia zestawu (2 płytki): 0,2 m2
Zestaw zawiera: 2 płytki
Na zdjęciach przedstawione są propozycje ułożenia płytek.

Zastosowanie : płytka dekoracyjna ścienna
Grubość : 6 mm.
Mrozoodporna: Nie

Termin dostawy : 2 dni robocze

Piękne arabskie płytki z Maroka cieszą się ogromną popularnościa nie tylko w Maroku, ale także na całym świecie, ze względu na swój niepowtarzalny charakter, tradycyjne marokańskie wzornictwo i ciepłe barwy południa. Charakterystyka samej techniki powodują, że poszczególne kolory na płytkach nie są jednorodne (przykładowo kolor żółty będzie zawierał odcienie od jasno zółtego, aż po pomarańczowe), krawędzie nie zawsze są idealnego kształtu, a dzięki temu płytki wyglądają rustykalnie i oryginalnie.

Płytki są odporne na ścieranie i nawet przy głębszych rysach wzór jest nadal widoczny, gdyż poszczególne kolory są zawarte w szkleniu. Każda płytka z Maroka jest wpierw pokrywana podkładem - kolorem bazowym, a nastepnie nakładny jest osobno każdy kolor wzoru. Po wypaleniu płytki uzyskują swój finalną kolorystykę, a także niezwykłą odporność.Inne przydatne informacje:
Zobacz bordery pasujące do płytek Nazir
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Piękne dekoracyjne płytki marokańskie wprost z Maroka. Arabskie płytki są przeznaczone tylko na ścianę. Na podłogi polecamy nasze hiszpańskie płytki cementowe.

Aranżacje wnętrz w stylu marokańskim