• Dostępność: Brak - zapytaj o dostępność

Lampy miedziane produkowane są Meksyku. Ten unikatowy i ręcznie robiony produkt występuje w wielu wymiarach, kształtach jak i kolorach. Odwiedź nasz zaprzyjaźniony sklep Cerames aby zobaczyć: Miedziane lampy wiszące, lampy miedziane wiszące, kinkiety miedziane, lampa miedziana kulalampy miedziane

 

Miedziana lampa, to kolejny element kolekcji produktów ręcznie wykonywanych w Meksyku przez utalentowanych rzemieślników. Każdy egzemplarz jest autentyczny i unikatowy.  

Klosz lampy wykonywany jest z najwyższej jakości materiałów, a jego powierzchnia jest dodatkowo ozdobiona. Miedziana lampa jest rzeczą bardzo wytrzymałą i praktyczną, a nałożona warstwa patyny zapobiega śniedzeniu i przedłuża żywotność produktów. Odwiedź nasz zaprzyjaźniony sklep Cerames aby zobaczyć: Miedziane lampy wiszące, kinkiety miedziane, lampy a'la kula miedzianarustykalne lampy miedziane.

Nasza kolekcja produktów miedzianych kryje za sobą chęć przywrócenia czasów, gdy przedmioty użytkowe towarzyszyły człowiekowi prawie całe jego życie, a nie tylko chwilę, wybierając takie przedmioty, zapraszacie je na długo do swojego domu.