Lorencio - Cementowe płytki podłogowe

  • Dostępność: > 80
  • 420,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Sumaryczna ilość m2 różnych wzorów nie może być mniejsza niż podana ilość m2. Minimalne zamówienie dla jednego wzoru to 1 m2. Wzory można łączyć z innymi wzorami z tej samej kategorii. 

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Kafle cementowe to świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie urządzić wnętrze w unikatowym stylu. Wyróżniającą cechą płytek jest jedyny w swoim rodzaju wzór, który tworzy się po ułożeniu kilku kafli obok siebie. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek zobaczyć można końcowy efekt. Tak ułożona podłoga robi ogromne wrażenie, jednocześnie pokreślając elegancję pomieszczenia.

Zastosowanie specjalnego impregnatu (jest on dostępny w naszej ofercie) zabezpiecza kafle przed przebarwieniami, przenikaniem substancji płynnych, a także może nieznacznie wzmacniać barwę. Po ułożeniu większej powierzchni otrzymujemy unikatowy wzór, który dodatkowo można połączyć z pasującą bordiurą, czy też płytkami jednobarwnymi. Płytki mogą być zastosowane zarówno jako kafle ścienne, jak i podłogowe.

Układanie kafli cementowych nie jest procesem trudnym, a wymagającym jedynie dużej staranności. Szczegółową instrukcję układania płytek wraz z filmem instruktażowym można znaleźć tutaj. Przy projektowaniu ułożenia można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na podejrzenie gotowych wzorów kafli na jednej powierzchni, a także podgląd różnych sposobów, w jakich mogą one zostać położone. Płytki mozaikowe są łatwe w pielęgnacji; wystarczy czyścić je roztworem wody i mydła, bez użycia środków chemicznych. Konserwacja płytek odbywa się przy pomocy wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem je nabłyszcza. Tak jak wszystkie produkty z cementu również i płytki cementowe akumulują ciepło i oddają je równomiernie przez dłuższy okres czasu, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie znaleźć można także bordery, płytki monochromatyczne, marokańskie płytki cementowe, płytki - gorseciki.

Gdy nie możesz znaleźć płytek, które Ci interesują, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze wzorów, sprawdzimy dostępność na magazynie, a także zasugerujemy optymalne rozwiązania logistyczne. W naszej ofercie znajduje się dużo większa ilość wzorów i modeli niż te widoczne na stronie. Prawie na pewno mamy płytki cementowe, których poszukujesz!

Przydatne linki:
Jak układać płytki cementowe
Aranżacje wnętrz z płytkami cementowymi
Płytki cementowe - bordery

Kolory płytek: