• Dostępność: > 80
  • 560,00 zł / m2.
Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 5 m2
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów
Oryginalnym elementem ekskluzywnych płytek jest wzór, który w pełni można zaobserwować przy ułożeniu kilku płytek. Tak ułożona powierzchnia daje spektakularny efekt.

Płytki cementowe jest to nieszablonowy i niecodzienne wykończenie podłogi Twojego wnętrza. Specjalny proces produkcji uodparnia płytki przez co można je montować na prawie każdej powierzchni. Hiszpańskie płytki dekoracyjne to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej. Sposób produkcji płytek powstał w XIX wieku jednak dopiero w późniejszych latach płytki zyskały zasłużony status i sławę. Już od teraz płytki podłogowe prosto z Hiszpanii mogą udekorować Twój dom i nadać mu wysublimowanego piękna i stylu.

Nasze płytki przeszły szczegółowe testy jakościowe. Wielokrotnie poddane zostały różnym warunkom atmosferycznym i testom na ścieralność. Zalecamy użycie impregnatu (jest w naszej ofercie), który nie tylko pozwoli na zabezpieczenie płytki przed brudem i płynami, ale także sprawia, iż kolory płytek są bardziej nasycone.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Istnieje możliwość otrzymania próbek naszych cementowych płytek

Kolory płytek: