• Dostępność: > 80
  • 420,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 m2

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Płytki podłogowe to wspaniały pomysł na unikalne i stylowe wykończenie podłogi w Twoim wnętrzu. Dzięki wytrzymałości, będącej wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane w każdym wnętrzu, a także na balkonie czy tarasie. Historyczne hiszpańskie płytki stanowią świetny motyw dla hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej. Hydrauliczny proces produkcji płytek powstał już w połowie XIX wieku, jednak dopiero w kolejnym stuleciu kafelki podłogowe zyskały sławę. Stały się synonimem dobrego gustu i luksusu. Już dziś mogą zagościć w Twoim domu bądź mieszkaniu, dodając mu odrobinę wysublimowanego piękna wprost ze słonecznej Hiszpanii. 

Łatwy sposób układania płytek - układamy je kolejno na idealnie suchej i płaskiej powierzchni, przy użyciu kleju na bazie cementu, zachowując możliwie jak najmniejszy odstęp między płytkami. Przed zakupem płytek można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na optymalny dobór wzorów i kolorów w zależności od wnętrza.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Kolory płytek: