Cuadrado - Beżowe kwadraty

  • Dostępność: 9
  • 440,00 zł 260,00 zł / m2

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Czas oczekiwania: 2-3 dni robocze
Cena za 1 m2

Niniejszy wzór jest w pełni unikatowy - powstał na nasze specjalne zamówienie i dostępny jest wyłącznie w naszym sklepie.


Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Płytki podłogowe stanowią idealny pomysł na jedyne w swoim rodzaju i stylowe wykończenie podłogi w Twoim domu. Dzięki niezwykłej wytrzymałości uzyskanej dzięki hydraulicznemu procesowi produkcji, mogą być stosowane w każdym wnętrzu, a także na balkonie czy też tarasie. Historyczne hiszpańskie płytki stanowią świetny motyw dla hoteli, pubów i barów, ambasad czy budynków użyteczności publicznej. Hydrauliczny proces produkcji płytek zaistniał w połowie XIX wieku, jednak dopiero w następnym stuleciu kafelki podłogowe zyskały uznanie w oczach wielu osób. Stały się synonimem wyrafinowanego gustu i luksusu. Już dziś mogą zagościć w Twoim mieszkaniu, dodając mu odrobinę wysublimowanego piękna.

Przed zakupem płytek zalecamy skorzystanie z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwoli na optymalny dobór wzorów i kolorów dla każdego wnętrza.

Dostępne są też płytki jednobarwne i bordery (elementy do tworzenia obramowania). Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Kolory płytek: