Cavanito - Ceramiczne płytki z Maroka

  • Dostępność: Brak - zapytaj o dostępność
  • 100,00 zł 50,00 zł / zestaw

Rozmiar : 25cm x 40 cm
Powierzchnia płytki: 0,1 m2
Powierzchnia zestawu (2 płytki): 0,2 m2
Zestaw zawiera: 2 płytki
Na zdjęciach przedstawione są propozycje ułożenia płytek.

Zastosowanie : płytka dekoracyjna ścienna
Grubość : 6 mm.
Mrozoodporna: Nie

Termin dostawy : 2 dni robocze

Ekskluzywne płytki z Maroka są bardzo popularne nie tylko w Maroku, ale także na całym globie, ze względu na swój innowatorski cechę, tradycyjne orientalne wzornictwo i ciepłe barwy maroka. Innowacyjność samej techniki powodują, że poszczególne barwy na płytkach nie są takie same (przykładowo kolor żółty będzie zawierał odcienie od jasno żółtego, aż po pomarańczowe), krawędzie nie zawsze są idealnego kształtu, a dzięki temu płytki wyglądają na żywe i oryginalnie.

Płytki są odporne na ścieranie i nawet przy głębszych uszkodzeniach wzór jest nadal widoczny, gdyż poszczególne kolory są zawarte w szkleniu. Każda płytka z Maroka jest wpierw pokrywana podkładem - kolorem bazowym, a następnie nakładany jest osobno każdy kolor wzoru. Po wypaleniu płytki uzyskują swój finalną kolorystykę, a także niezwykłą odporność.Inne przydatne informacje:
Zobacz bordery pasujące do płytek Cavanito
Najczęściej zadawane pytania
Jak kupować - przewodnik

Piękne dekoracyjne płytki marokańskie wprost z Maroka. Arabskie płytki są przeznaczone tylko na ścianę. Na podłogi polecamy nasze hiszpańskie płytki mozaikowe.

Aranżacje wnętrz w stylu marokańskim