Układanie płytek cementowych – Fachowcy, których rekomendujemy!

Dla tych z Państwa, którzy planują wyłożenie kuchni, łazienki, tarasu lub któregoś z kolejnych pomieszczeń domu lub mieszkania płytkami cementowymi przygotowaliśmy listę sprawdzonych fachowców.

maxresdefault

Są to osoby o stosownym doświadczeniu, które z pewnością zadbają o jak najwyższą jakość wykonanej pracy, tak abyście Państwo mogli przez długie lata cieszyć się pięknymi posadzkami.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że impregnacja płytek cementowych jest konieczna. Ważny jest dobór specjalnie dedykowanych impregnatów. Pod tym linkiem  można znaleźć specjalnie dedykowane środki impregnacyjne. W celu właściwej ochrony i konserwacji płytek cementowych zalecamy użycie tylko sprawdzonych preparatów. Impregnaty zapobiegają przebarwieniom oraz wsiąkaniu wszelkich substancji płynnych. Chronią także przed ścieraniem.
Po otrzymaniu płytek, należy je wyjąć z kartonów i rozłożyć na kilka dni w suchym pomieszczeniu, w którym będą kładzione. Reklamacja płytek jest możliwa przed ich położeniem, czy zaimpregnowaniem.
Kilkukrotna impregnacja podłogi do momentu  osiągnięcia stanu, w którym impregnat nie wsiąka wgłąb płytki, skutecznie zabezpieczy płytki na wiele lat.
Ważne są też specjalnie dedykowane fugi cementowe, które nie barwią krawędzi płytki i są wodoodporne. Istotne, żeby uniknąć problemów z kładzeniem. Pod tym linkiem
Znajdziecie ich Państwo w większości dużych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin). Polecamy!
Szczególnie polecane dwie firmy z Warszawy (oznaczone na mapie gwiazdką):
1. Remotechnika
Adam Tworek tel. 503-665-063 e-mail: remotechnika@gmail.com
2. mistrz budowlany Jan Ziółkowski
Układanie – Fugowanie – Impregnacja

Jeżeli jesteś zainteresowany płytkami cementowymi to zapraszamy do naszego sklepu.

Summary
Data Opinii
Produkt
Układanie płytek cementowych
Autor
51star1star1star1star1star

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.