Touska – piękne marokańskie płytki dekoracyjne

Piękne, wysokiej jakości marokańskie płytki dekoracyjne. Każda marokańska płytka jest ręcznie malowana. To dzieło marokańskiego artysty stworzone zgodnie ze staromarokańskimi kanonami mauryskiego rękodzieła. Marokańskie rękodzieło cechuje unikalność w skali światowej i bogata ornamentyka.

Płytki marokańskie charakteryzują się geometrycznym pięknem, które wynika z wpływów sztuki andaluzyjskiej i berberyjskiej. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia,ze marokańskie płytki ceramiczne uchodzą za wyjątkowo piękne.

Marokańskie płytki ścienne i podłogowe
Piękne marokańskie płytki

Nasze marokańskie płytki mogą być użyte zarówno jako płytki podłogowe, jak i płytki ścienne. Płytki z Maroko można wykorzystać też jako kafle dekoracyjne do wnętrz w stylu marokańskim, arabskim czy też orientalnym. Marokańskie płytki z powodzeniem nadają się do kuchni, łazienek, basenów, basenów także do sauny czy patio.

Jeśli spodobały się Państwu marokańskie aranżacje zapraszamy do naszego sklepu:

Autor

Krzysztof

Kolory Maroka - ręcznie malowane umywalki ceramiczne, płytki oraz baterie wprost z Maroka. W asortymencie mamy także ręcznie kute umywalki oraz mydelniczki rodem ze słonczego Maroka.

3 thoughts on “Touska – piękne marokańskie płytki dekoracyjne”

  1. Niesamowita ręczna robota, już widzę te płytki w swojej nowej łazience. Czekam tylko na odbiór kluczy do mieszkania, mam nadzieję, że płytek nie zabraknie 🙂

  2. Piękny wzór. Prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Podobne płytki widziałam u znajomej. Są niebywale trwałe i bardzo dobrze się prezentują. Styl marokański początkowo wykorzystywano przede wszystkim w łazienkach i kuchniach – dzięki wzrostowi popularności m.in. płytek ceramicznych ze wzorem marokańskim. Obecnie wzór pokrył także wygodne sofy kanapy. Styl marokański jest na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba długo szukać. Trzeba tylko wiedzieć gdzie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.