Styl śródziemnomorski – wnętrze śródziemnomorskie

Kuchnia śródziemnomorska lub łazienka w stylu śródziemnomorskim to idealne połączenie południowego stylu, elegancji oraz delikatności. Śródziemnomorskie kafle Nadia oraz śródziemnomorskie płytki Karima idealnie pasują zarówno na ścianę jak i na podłogę kuchni oraz łazienki. Wnętrze śródziemnomorskie charakteryzuje się delikatnością barw połączoną z pewną nutką ekstrawagancji.

Kafle śródziemnomorskie z Maroka
Śródziemnomorskie płytki dekoracyjne

Styl śródziemnomorski jest coraz bardziej popularny w naszym kraju. Dobrze komponuje się elementami wnętrza w stylu orientalnym lub arabskim. Stąd zarówno zarówno śródziemnomorskie dekory jak i marokańskie lub tunezyjskie umywalki znakomicie ze sobą współgrają.

Jeśli spodobały się Państwu śródziemnomorskie płytki zapraszamy do naszego sklepu:

Autor

Krzysztof

Kolory Maroka - ręcznie malowane umywalki ceramiczne, płytki oraz baterie wprost z Maroka. W asortymencie mamy także ręcznie kute umywalki oraz mydelniczki rodem ze słonczego Maroka.

One thought on “Styl śródziemnomorski – wnętrze śródziemnomorskie”

  1. Wzór na ceramicznych płytkach jest egzotyczny i bardzo inspirujący. Są dziełami sztuki – co prawda użytkowej – ale jednak. To zaskakujące jak różnorodne są dzisiejsze trendy. Obok prostoty stylu skandynawskiego, w którym dominuje biel i stylu minimalistycznego bazującego na innych klasycznych barwach, w katalogach meblowych można znaleźć meble i akcesoria do aranżacji wnętrz, które idealnie współgrają z prezentowanymi tu płytkami ceramicznymi. Bardzo fajne fotele designerskie i inne meble w stylu śródziemnomorskim można znaleźć w wielu sklepach internetowych, jeśli wie się gdzie ich szukać. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.