Przycinanie płytek cementowych

Wyrownywanie brzegow plytek cementowychPosadzki cementowe eksponują zwykle urodę wzorów.  wzorów. Łatwość ich cięcia przy pomocy tarczy diamentowej pozwala jednak na układanie także bardziej skomplikowanych mazaik, jak i swobodne dopasowanie do nietypowych wymiarów wnętrza

 

Proces układania płytek cementowych nie różni się zasadniczo od układania płytek wykonanych z innych materiałów: kamienia lub wypalanej gliny. Dbając o warstwę pigmentu warto jednak pamiętać o zabiegach preimpregnacji i impregnacji właściwej, które szerzej opisaliśmy w poradniku Kolorów Maroka. Użycie produktów, pochodzących z naszego sklepu zapewni płytkom trwałość i odporność na plamy, czy pozostałości po fugowaniu.

Przycinanie płytek cementowych
Przycinanie płytek cementowych

Czy płytki cementowe można przycinać? Naturalnie. Chociaż grubość płytek cementowych (16 mm) może na pierwszy rzut oka wydawać się zbyt duża, to należy wiedzieć, że sproszkowany cement jest materiałem bardzo przyjaznym podczas pracy i że idealnie nadaje się on do cięcia. Wystarczy użyć w tym celu maszyny z tarczą diamentową.

Zapraszamy do sklepu Kolory Maroka zarówno po płytki cementowe, jak również oryginalne marokańskie płytki ścienne, tradycyjne miedziane oraz ręcznie malowane umywalki oraz mosiężne baterie w stylu retro.

Summary
Data Opinii
Produkt
Cięcie płytek cementowych
Autor
51star1star1star1star1star

One thought on “Przycinanie płytek cementowych”

  1. Płytki cementowe najlepiej ciąć wodą. Jest wiele firm, które się tym zajmują. Warto skorzystać z fachowców 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.