Posadzka dywanowa z płytek cementowych – skomplikowane wzory

Posadzka dywanowa, składająca się z 12-tu wzorów płytek cementowych
Posadzka dywanowa, składająca się z 12-tu wzorów płytek cementowych

Posadzki dywanowe zwykle są projektowane do konkretnych wnętrz. Jeśli wyrafinowaną kompozycję dodatkowo komplikuje niestandardowa powierzchnia, może się okazać, że projekt wymaga użycia specjalnych, pojedynczych wzorów płytek

Posadzka dywanowa wraz z zaznaczonymi wzorami użytych płytek
Posadzka dywanowa wraz z zaznaczonymi wzorami użytych płytek

Sam panel centralny, który zawiera jeden motyw eleganckiej rozety, może składać się aż z pięciu różnych wzorów płytek. Dzieje się tak w przypadku, gdy chcemy podkreślić urodę, np. płytki FRANK, poprzez wzmożenie ilości tzw. „światła” między korpusem, a pierwszą bordiurą. A uzyskujemy w sten sposób wyjątkowo elegancji i zharmonizowany efekt.

Posadzka dywanowa, składająca się z dwóch wzorów płytek cementowych
Posadzka dywanowa, składająca się z dwóch wzorów płytek cementowych

Dla pokazania różnicy przedstawiamy kompozycję, składającą się wyłącznie z dwóch rodzajów płytek: FRANK oraz płytek borderowych ALDO. Jest ona bardziej „intensywna” i „gęsta”, choć równie atrakcyjna i przyciągająca wzrok. Taki panel centralny nie potrzebuje wielu ram, warto wręcz poprzestać na jednej.

Skomplikowane bordiury często wymagają użycia pojedynczych narożników, o np. odpowiednim kierunku załamania linii wzoru – proszę zwrócić uwagę na narożnik na zdjęciu tuż przy balustradzie, który w tej kompozycji musiał byś właśnie „domykający”, a nie „otwarty”, jak w rogach przy zbiegających się ścianach.

Zapraszamy zatem do korzystania z firmowych symulatorów sklepu Kolory Maroka, przeznaczonych specjalnie do komponowania posadzek oraz projektowania samych płytek cementowych. Zachęcamy również do konsultacji z działem obsługi klienta jeszcze na etapie projektowania.

Kolory Maroka – poznaj naszą pełną ofertę!

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Płytki cementowe
Product Name
Płytka cementowa FRANK, ALDO, BEKELE, SOLDADO
Price
PLN 390-490
Product Availability
Available in Stock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.