Płytki ceramiczne ze słonecznej Hiszpanii

Hiszpania jest ojczyzną wielu wzorów i inspiracji w świecie płytek. Pochodzą stamtąd zarówno wspaniałe płytki cementowe jak i zellige. Jednakże przede wszystkim największą dumą tamtejszych regionów są płytki ceramiczne z wzorami arabskimi. Już od kilkudziesięciu wieków wykorzystywane są one w budownictwie. Można je znaleźć zarówno we wspaniałych pałacach i katedrach jak i w zwykłych domach. Tradycja trwa aż po dziś dzień.

 

Płytki ceramiczne hiszpańskie znajdują się na naszej stronie Kolory Maroka. Płytki te w wymiarach 14×28 cm wpasują się do każdego wnętrza. Można z nich ułożyć przepiękne kompozycje, które prezentują się dobrze na każdej ścianie. Ceramiczne płytki z Hiszpanii są odporne na ścieranie oraz plamy. Szkliwiona powierzchnia stanowi idealną ochronę przed zabrudzeniami. Płytki ceramiczne sprowadzamy bezpośrednio dla Państwa na zamówienie. Produkty z Cas Ceramica cieszą się światową renomą. Nasze płytki ścienne hiszpańskie wysyłamy do Państwa po ówczesnym przejrzeniu każdego pudełka.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych arabskich wzorów. Dokładność każdego szczegółu oraz wspaniała kolorystyka ceramicznych płytek jest wstanie zachwycić nawet najbardziej wytrawnych znawców hiszpańskiego wzornictwa. Płytki są pakowane w Cas Ceramica w odpowiednio oznaczone kartony dzięki czemu odpowiednie płytki wysyłane niezwłocznie do naszych klientów.

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Kolory Maroka
Product Name
Płytki Hiszpańskie Ceramiczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.