Kuchnia w stylu arabskim, orientalnym, marokańskim

Kuchnia w stylu arabskim lub marokańskim to wciąż novum w naszym kraju. Styl arabski, marokański czy berberyjski to ciekawe połączenie barw i kształtów. Kuchnia w stylu orientalnym lub tunezyjskim sprawi, iż Twoje wnętrze zyska unikalną oryginalność i nutkę pustyni Maghrebu oraz blask gorącego południowego Słońca.

Kuchnia berberyjska
Kuchnia berberyjska – Kuchnia w stylu berberyjskim
Kuchnia mauryjska
Kuchnia mauryjska – Kuchnia w stylu mauryjskim
Kuchnia berberyjska
Kuchnia berberyjska – Kuchnia rodem z Maghrebu
Kuchnia w stylu mauryjskim
Kuchnia w stylu mauryjskim oraz marokańskie płytki
Kuchnia w stylu orientalnym
Kuchnia w stylu orientalnym – Kuchnia orientalna

Jeśli spodobały się Państwu arabskie, marokańskie oraz orientalne wnętrza, zapraszamy do naszego sklepu:

Autor

Krzysztof

Kolory Maroka - ręcznie malowane umywalki ceramiczne, płytki oraz baterie wprost z Maroka. W asortymencie mamy także ręcznie kute umywalki oraz mydelniczki rodem ze słonczego Maroka.

4 thoughts on “Kuchnia w stylu arabskim, orientalnym, marokańskim”

  1. Wnętrza zaaranżowane są rewelacyjnie, bardzo w klimacie marokańskim. Ja mam pytanie, czy posiadają państwo też orientalne dodatki , lampy na przykład, na pierwszym zdjęciu jest taka właśnie bardzo interesująca lampa.

  2. Styl marokański zapanował już nie tylko w łazienkach i kuchenkach. Przeniósł się do salonów i sypialni. Ten inspirujący styl jest modny i egzotyczny. Jeśli chodzi o kuchenne lampy design także zmierza w kierunku Maroka. Ofert lamp w tym stylu jest mnóstwo, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.