Ewelina Golinowska, EG Projekt

Ewelina Golinowska, EG Projekt

Ewelina Golinowska, architekt wnętrz w pracowni EG Projekt,

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, stypendystka uczelni projektowej Fachhochschule Trier w Niemczech oraz Uczelni VIA University College w Horsens w Danii. Dyplom magistra sztuki obroniła w maju 2007 roku w pracowni Projektowania Wnętrz.

Od 2007 roku pracowała w warszawskich biurach projektowych, gdzie jako asystentka architekta wnętrz nabierała doświadczenia zawodowego. Od 2009 roku jestem współwłaścicielką Pracowni Architektury Wnętrz Me&My Studio oraz właścicielką pracowni Projektowania Wnętrz sygnowanej własnym nazwiskiem.

Do każdego projektu podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem, najpierw analizując gust oraz upodobania klienta, a następnie proponując rozwiązania wpisujące się w odpowiednie kanony stylistyczne. Każdy projekt jest najpierw dokładnie przemyślany, a potem szczegółowo omówiony z klientem.

Proponowane koncepcje wnętrz są oparte na jej bogatym doświadczeniu, a także inspirowane światowymi trendami z zakresu architektury oraz designu. Jej celem zawodowym jest tworzenie indywidualnych i oryginalnych wnętrz będących odzwierciedleniem samego ich właściciela.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.