• Dostępność: > 80
  • 150,00 zł / m

Typ: płytki podłogowe, cementowe
Wymiary: 20x20 cm (1 m2 to 25 płytek)
Grubość: 1,5 cm (warstwa koloru: 0,4 cm)
Waga: 1,2 kg (1 płytka)
Wykończenie: naturalne (lekko matowe) bądź lśniące (przy użyciu politury)

Border można łączyć z innymi płytkami z kategorii ekskluzywne.

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych
Minimalne zamówienie: 4 m2
Cena za 1 metr bieżący

Impregnacja, czyszczenie, układanie

Katalog wszystkich wzorów

Unikalną cechą hiszpańskich płytek cementowych jest wzór, który jest tworzony przy ułożeniu większej ilości płytek. Dopiero przy ułożeniu wielu płytek widać pełne bogactwo wzoru, który powstaje z pozornie prostych płytek. Tak ułożona podłoga (chociaż płytki też nadają się na ścianę) daje spektakularny efekt.

Zastosowanie specjalnego impregnatu dodatkowo zabezpiecza przed przebarwieniami płytek, przenikaniem substancji płynnych oraz zwiększa nasycenie kolorów. Po ułożeniu większej ilości płytek uzyskujemy unikalny wzór, czyli efektowną mozaikę, która stanowi kwintesencję designu rodem z Hiszpanii. Uniwersalność hiszpańskich płytek pozwala na ich zastosowanie zarówno jako ścienne kafle cementowe, jak i ekskluzywne płytki podłogowe. Łatwość czyszczenia i pielęgnacji - płytki mozaikowe wystarczy wyczyścić roztworem wody i mydła, bez użycia środków chemicznych; konserwacja płytek odbywa się za pomocą wosku, specjalistycznej pianki lub krystalizatora, który zabezpiecza i zarazem nabłyszcza je.

Łatwy sposób układania płytek - układamy je kolejno na idealnie suchej i płaskiej powierzchni, przy użyciu kleju na bazie cementu, zachowując możliwie jak najmniejszy odstęp między płytkami. Przy układaniu płytek można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie symulatora, który pozwala na optymalny dobór wzorów i kolorów w zależności od wnętrza.

Dostępne są też płytki jednobarwne i płytki – elementy do tworzenia obramowania. Przy większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji cen.

Płytki podłogowe z cementu - odpowiedzi na pytania jak czyścić i jak je układać?


Inne przydatne informacje:

Zaprojektuj własne płytki 
(realizacja 7-8 tygodni)

Najczęściej zadawane pytania 
Jak kupować - przewodnik

Istnieje możliwość otrzymania próbek naszych cementowych płytek

Kolory płytek: